- wyświetlacze led - reklamy świetlne - tablice diodowe - ekrany led - telebimy - zegary led - panele led - tablice informacyjne - tablice led reklamy led, tablice led

Ekrany diodowe tworzą ściany wideo o wysokiej rozdzielczości, imponujące płaszczyzny wbudowane w ściany i przykuwające uwagę klientów telebimy wewnętrzne w witrynach handlowych. Ekrany LEDCITY zbudowane są z ultra cienkich rentalowych kabinetów, dzięki czemu mogą być dowolnie konfigurowane. M2 Realizujemy ekrany akustyczne we wszystkich zastosowaniach. - wyświetlacze led - reklamy świetlne - tablice diodowe - ekrany led https://wizualizer.pl/Ekrany-LED-k908/ - telebimy - zegary led - panele led - tablice informacyjne - tablice led reklamy led, tablice led. Mobilne ekrany LED tworzą wyraziste ściany wideo, które mogą osiągać różne wymiary, proporcje i rozdzielczość. Zakres naszych usług obejmuje ekrany LED, oprogramowanie, zarządzanie, montaż i pełny pakiet usług serwisowych. Z kolei ekrany o wertykalnej liczbie pikseli równej co najmniej 720 określane są mianem „HD ready”. Nasze ekrany diodowe charakteryzują się wysoką rozdzielczością, odpowiednio dobranym parametrem luminacji i komfortową obsługą. Wykonujemy ekrany w indywidualnych konfiguracjach oraz w specyfikacjach seryjnych. Ekrany przenośne swoją budową umożliwiają montaż podwieszany lub jako postawione na podestach ściany wideo z ukrytą za ekranem konstrukcją. Ekrany mobilne swoje główne zastosowanie znajdują w branży eventowej przy organizacji koncertów, konferencji, imprez, wydarzeń sportowych. Tworząc diodowe ekrany wizyjne, korzystamy z praktycznej technologii modułowej, która zapewnia większą elastyczność montażu i zmniejsza wagę produktów. Tworzą ściany wideo o wysokiej rozdzielczości, imponujące ekrany wbudowane w ściany lub przykuwające uwagę klientów telebimy wewnętrzne w witrynach handlowych. W naszej ofercie znajdują się telebimy zewnętrzne, telebimy wewnętrzne, telebimy mobilne, a także ekrany stacjonarne. Ossowska, Andrzejewski Poznań. Ekrany LED wewnętrzne tworzą ściany wideo osiągające różne wymiary, proporcje i rozdzielczość. Ekrany diodowedostępne modele: sPX 2, sPX 2,5, sPX 3, sPX 4, sPX 5, sPX 6, sPX 8 Przenośne ekrany LED dzielą się ze względu na zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Ekrany LED naszej produkcji wyposażone są w moduł sterujący, który pobiera pliki z serwera. Produkujemy ekrany LED o przeznaczeniu zewnętrznym i wewnętrznym, takie jak: telebimy, ekrany mobilne, bandy. Ekrany LED są projektowane zgodnie z wytycznymi i charakterystyką miejsca instalacji i zastosowania. Mobilne i wygodne ekrany można łatwo skonfigurować i w szybki sposób zamontować w wybranym miejscu. Ekrany LED o odpowiednich parametrach do lokalu handlowego, punktu usługowego, galerii handlowej, biura, salonu samochodowego, czy wielu innych zastosowań wewnętrznych. Wszystkie nasze ekrany diodowe składają się z pojedynczych modułów. Nasze ekrany doskonale sprawdzą się na konferencjach, targach, wystawach, eventach oraz szkoleniach. Efektywne i wszechstronne, ekrany LED doskonale sprawdzą się w kompleksach mieszkalnych, dodając nowoczesnego, efektownego wyglądu i dostarczając przydatnych informacji. Czyli – po naszemu – rozstaw pikseli, albo po prostu raster, to jeden z parametrów charakteryzujących ekrany LED-owe.