logo bipma

Do końca roku szkolnego pozostało 22.06.2018 08:45 243 dni
Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
112
318
636857

Twoje IP: 108.162.219.152
.: Nasz udział w akcjach :.

Zestawienie konkursów w roku szkolnym 2016/2017

Poniżej tabela z wynikami konkursów w mninionym roku szkolnym.

 

Lp.

Nazwa konkursu

Liczba uczniów biorących udział w danym konkursie

Wyniki konkursu

Szk.

Gm.

Pow.

Rej.

Woj.

1.

Konkurs recytatorski poezji i prozy niemieckojęzycznej “Du bist toll” w Brzezinach.

   

3

   

I miejsce - Natalia Juszczak

2.

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

3

         

3.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1

   

1

   

4.

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

4

     

1

Finalista

Maciej Szczepaniak

5.

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu “Trzymaj formę”

18

         

6.

Konkurs ekologiczny w III LO w Kaliszu

   

2

     

7.

Konkurs “Bądźmy zdrowi” PSSE
w Kaliszu

   

1

     

8.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

       

1

Finalista Maciej Szczepaniak

9.

Szukamy Następców Olimpijczyków

       

4

Piotr Maślak Im.,

Edyta Jakubek Im.,

Martyna Skowrońska Im.,

Jakub Smoliga Im.

10

Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

21

     

Chłopcy IIm.

Szymon Porada, Adrian Dziwiński, Kacper Kulawinek, bartosz Łuczak, Mateusz Kudaś, Witold Porada, Adam Kurzawa,Jakub Drobnik, Patryk Tułacz, Mikołaj Leśniewicz

Dziewczęta Im.

Julia Cuper, Aleksandra Łatkowiak, Patrycja Jopek, Martyna Bartkowiak, Aleksandra Kozica, Tatiana Kowalczyk, Gabriela Kubat, Laura Skrobańska, Małgorzata Biernat, Gabrysia Dziwińska, Edyta Jakubek

11.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

   

11

   

Dziewczęta IIIm.

Julia Cuper, Aleksandra Łatkowiak, Patrycja Jopek, Martyna Bartkowiak, Aleksandra Kozica, Tatiana Kowalczyk, Gabriela Kubat, Laura Skrobańska, Małgorzata Biernat, Gabrysia Dziwińska, Edyta Jakubek

12.

Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

8

     

Dziewczęta Im.

Justyna Karolak,

Oliwia Wardziak

Dziewczęta IIm.

Karolina Zimny, Natalia Juszczak

Chłopcy IIIm.

Miłosz Kurzawa,

Szymon porada

13.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

 

8

     

Chłopcy IIm.

Szymon Juszczak, Szymon Porada, Marcin Grzeliński, Mateusz Kudaś, Mateusz Sobiś, Adam Kurzawa, Jakub Drobnik, Adrian Owczarek

14.

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej

 

17

     

Klasy 1- Im.

Radosław Stępień, Adam Stępień, Patryk Urban, Piotr Maślak, Mateusz Karolak, Damian Przybylski, Eryk Szymkowiak, Oskar Warga, Jakub Łańduch

Klasy 2 i 3- IIm.

Adrian Owczarek, Jakub Drobnik, Adam Kurzawa, Szymon Porada, Szymon Juszczak, Mateusz Kudaś, Tomasz Bukwa, Miłosz Kurzawa

15.

Mistrzostwa Gminy w IndywidualnymTenisie Stołowym

 

8

     

Karolina Zimny Im.,

Oliwia Wardziak IIm., Justyna Karolak IIIm., Miłosz Kurzawa IIm.

16.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

   

9

     

17.

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

17

     

Szymon Porada IIIm., Adam Kurzawa Im., Jakub Drobnik IIIm., Radosław Stępień Im., Adam IIm., Julia Cuper IIIm., Patrycja Jopek IIm., Aleksandra Kozica Im., Gabriela Kubat Im., Gabriela Dziwińska IIIm., Martyna Skowrońska IIm., Laura Skrobańska Im.

18.

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie MTB

       

6

Drużyna- Im.

Jakub Smoliga,Piotr Maślak, Anna Maślak, Martyna Skowrońska, Jakub Drobnik, Mateusz Kudaś

19.

Gimnazjada- Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej Atletyce

   

13

   

Szymon Porada IVm. wzwyż, Marcin Grzeliński IIm. wzwyż, Adam Kurzawa IIm. w dal, Aleksandra Kozica IIm. 300m., Miłosz Kurzawa Vm. kula, Gabriela Kubat Im. 600m., Radosław Stępień Im. 1000m., Laura Skrobańska IVm. 1000m.

20.

Mityng o Puchar Starosty- Opatówek

   

13

   

klasyfikacja drużynowa- IIm.

Mateusz Kudaś, Szymon Porada, Radosław Stępień, Witold Porada, Szymon Juszczak, Adam Kurzawa, Aleksandra Kozica, Gabriela Kubat, Laura Skrobańska, Patrycja Jopek, Edyta Jakubek,Julia Cuper, Martyna Skowrońska

21.

Gminna Spartakiada Dzieci i Młodzieży

 

10

     

klasyfikacja drużynowa- IIm.

Radosław Stępień, Gabriela Kubat, Edyta Jakubek, Adam Kurzawa, Jakub Drobnik, Milena Kurczewswka, Aleksandra Kozica, Patrycja Jopek, Szymon porada, Karolina Zimny

22.

Wojewódzki konkurs historyczny

2

   

1

 

Etap rejonowy - Małgorzata Biernat

23.

XXI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

1

1

1

1

1

Maciej Szczepaniak - laureat II miejsca

24.

I Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

1

   

1

1

Maciej Szczapaniak - Laureat

 

 

Nasza galeria

Copyright © 2013 Zespół Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich 
Kopiowanie, przedruk i umieszczanie na innych stronach w Internecie w części lub całości artykułów i zdjęć
tylko za pisemną zgodą administratora strony, autorów i twórców fotografii.

 icon-top-strony