logo bipma

Do końca roku szkolnego pozostało 22.06.2018 08:45 243 dni
Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
82
318
636827

Twoje IP: 108.162.219.152
.: Nasz udział w akcjach :.

Zestawienie konkursów w roku szkolnym 2016/2017

Poniżej tabela z wynikami konkursów w mninionym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Turniej wiedzy pożarniczej

Milena Kurczewska uczennica klasy drugiej naszego gimnazjum zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" na szczeblu wojewódzkim

Czytaj więcej...

Sukces to jego drugie imię

20170305 105727Nie tak dawno dzieliliśmy się informacją, mówiącą o zakwalifikowaniu się Macieja Szczepaniaka, ucznia III klasy Publicznego Gimnazjum w Godzieszach Wielkich,  do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej.

Czytaj więcej...

Najlepszy wśród najlepszych

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 3c, Maciej Szczepaniak, uczestniczył w I okresie roku szkolnego 2016/2017 w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego oraz w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym.

Czytaj więcej...

Ogromny sukces godzieskiego gimnazjalisty!!!

Ogromny sukces godzieskiego gimnazjalisty!!!

Olimpiada Historyczna to ciesząca się wysoką renomą przedmiotowa olimpiada organizowana od 1974 r. przez Polskie Towarzystwo Historyczne – Komitet Główny Olimpiady Historycznej przy finansowym wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Wykaz konkursów w roku szkolnym 2015/2016

Zestawienie konkursów w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Nazwa konkursu

Liczba uczniów biorących udział w danym konkursie

Wyniki konkursu

Szk.

Gim.

Pow

Rej.

Woj.

1.

Powiatowy Konkurs z Informatyki pt. “e-Kartka wielkanocna”

2

 

1

   

Aleksandra Małoń kl. 2b -
2 miejsce na poziomie powiatowym

2.

Turniej BRD

6

3

3

   

Krążyński, Kudaś, Strzyż - 1 miejsce na poziomie gminnym

3.

Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

8

     

Jopek Patrycja II miejsce

Kowalczyk Tatiana III miejsce

Skrobańska Laura I miejsce

Biernat Małgorzata II miejsce

Kliber Natalia I miejsce

4.

Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

6

     

Juszczak Natalia I miejsce

Zimny Karolina I miejsce

Karkoszka Aleksandra I miejsce

Kliber Natalia I miejsce

5.

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

   

4

   

Juszczak Natalia I miejsce

Zimny Karolina I miejsce

6.

Drużynowy Tenis Stołowy (Rejon)

     

2

   

7.

Indywidualny Tenis Stołowy

 

5

     

Juszczak Natalia II miejsce

Zimny Karolina I miejsce

Karkoszka Aleksandra II miejsce

Kozica Aleksandra II miejsce

Kliber Natalia I miejsce

8.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

 

10

     

Biernat Małgorzata, Maślak Anna, Zimny Karolina, Juszczak Natalia, Skrobańska Laura, Golińska Nikola, Kurczewska Milena, Stępień Justyna, Karkoszka Aleksandra, Kliber Natalia - I miejsce

9.

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej

 

8

     

Biernat Małgorzata, Maślak Anna, Zimny Karolina, Juszczak Natalia, Skrobańska Laura, Kurczewska Milena, Karkoszka Aleksandra, Kliber Natalia,

10

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej

 

8

     

Biernat Małgorzata, Maślak Anna, Zminy Karolina, Juszczak Natalia, Skrobańska Laura, Stępień Justyna, Kurczewska Milena, Karkoszka Aleksandra, Kliber Natalia-

 I miejsce

11.

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych  Biegach Przełajowych

 

8

     

Kozica Aleksandra I miejsce

Jopek Patrycja III miejsce

Kowalczyk Tatiana II miejsce

Skrobańska Laura I miejsce

Zimny Karolina II miejsce

Kliber Natalia I miejsce

12.

  1. Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełałajowych
 

6

     

Skrobańska Laura III miejsce

13.

Konkurs Bożonarodzeniowy

(piosenka, ozdoba świąteczna)

 

7

     

Milena Kurczewska-I miejsce,

Anna Lewandowska, Justyna Karolak, Aleksandra Łatkowiak, Aleksandra Kozica, Anna Maślak, Małgorzata Biernat, Justyna Juszczak, Karolina Zimny.

14.

Konkurs z Języka Polskiego

3

 

1

   

Aleksandra Karkoszka, Monika Jabłońska, Maciej Szczepaniak.

15.

Konkurs PSSE na plakat pt: “Bądźmy zdrowi”

   

1

   

Monika Jabłońska II miejsce na etapie powiatowym

16.

Konkurs Salamandry

“Rośliny i zwierzęta gór”

     

5

2

Monika Jabłońska, Maciej Szczepaniak zakwalifikowani do finału wojewódzkiego konkursu

17.

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia “ Trzymaj formę”

11

   

4

 

Aleksandra Karkoszka, Karolina Zimny, Bartłomiej Harendarz, Łukasz Ignaczak zakwalifikowani do etapu powiatowego

18.

Ogólnopolski test wiedzy o Józefie Piłsudskim

3

       

Konkurs jednoetapowy - Aleksandra Łatkowiak, Małgorzata Biernat, Maciej Szczepaniak

19.

W rocznicę chrztu Polski

 

5

     

Aleksandra Łatkowiak, Małgorzata Biernat, Maciej Szczepaniak, Monika Jabłońska, Aleksandra Karkoszka

20.

XX konkurs wiedzy o Wielkopolsce

1

 

1

1

1

Maciej Szczepaniak Laureatem III miejsca

21.

Wojewódzkie konkurs historyczny

2

 

2

 

1

Maciej Szczepaniak zdobył tytuł laureata

22.

Mistrzostwa Gmniny w Piłce Nożnej kl. II- III  

 

8

     

Tułacz Michał, Niemiec Kacper, Karkoszka Adrian, Cuper Adam, Krymarys Mateusz, Szczepaniak Krystian, Kurzawa Krystian, Porada Szymon

I miejsce

23.

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej kl. I         

 

9

     

Drobnik Jakub, Kurzawa Adam, Kasprzak Hubert, Owczarek Adrian, Tułacz Patryk, Smoliga Jakub, Stępień Szymon, Stasiak Wiktor, Zadłużny Wiktor

II miejsce

24.

Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

10

     

Porada Witold, Drobnik Jakub, Zadłużny Wiktor, Kurzawa Adam, Smoliga Jakub, Dziwiński Adrian, Tułacz Paweł, Kurzawa Krystian, Krymarys Mateusz, Cuper Adam

II miejsce

25.

Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

4

     

Porada Szymon II miejsce,

Kurzawa Miłosz  II miejsce,

26.

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnym Tenisie Stołowym

 

4

     

Kurzawa Miłosz III miejsce,

27.

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej

 

11

11

   

Bilski Dawid, Niemiec Kacper, Kurzawa Krystian, Karkoszka Adrian, Krymarys Mateusz, Tułacz Michał, Balcerzyk Bartosz, Cuper Adam, Szczepaniak Krystian, Maślak Kacper, Ignaczk Łukasz

Gmina- I miejsce,

Powiat- IV miejsce

28.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

 

11

     

Bilski Dawid, Niemiec Kacper, Kurzawa Krystian, Karkoszka Adrian, Krymarys Mateusz, Tułacz Michał, Balcerzyk Bartosz, Cuper Adam, Szczepaniak Krystian, Maślak Kacper, Ignaczak Łukasz

II miejsce

29.

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

11

     

Porada Witold II miejsce,

Drobnik Jakub II miejsce,

Kurzawa Adam III miejsce,

Cuper Adam I miejsce,

Kurzawa Krystian II miejsce

30.

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

   

11

   

Cuper Adam II miejsce

31.

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Przełajowym

       

6

Maślak Anna, Drobnik Jakub, Smoliga Jakub, Tułacz Patryk, Kurzawa Adam, Krążyński Mariusz

IV - miejsce

32.

Gminna Spartakiada

 

12

     

Kurzawa Adam, Drobnik Jakub, Mateusz Kudaś, Porada Szymon, Karkoszka Adrian, Cuper Adam, Kozica Aleksandra, Jopek Patrycja, Skrobańska Laura, Juszczak Natalia, Kliber Natalia, Karkoszka Aleksandra

II- miejsce

33.

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce- Gimnazjada

 

6

     

Kurzawa Krystian 1000m. II miejsce, Krymarys Mateusz kula II miejsce, Grzeliński Marcin skok wzwyż II miejsce

34.

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

2

       

Monika Jabłońska

Aleksandra Karkoszka

35.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1

       

Łukasz ignaczak

36

Międzygminny Konkurs Piosenki Młodzieżowej  w Opatówku

 

32

2

   

Aleksandra Karkoszka- udział

Justyna Karolak - udział

37

Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej w Liskowie

 

3

5

   

Monika Jabłońska

Aleksandra Karkoszka

Natalia Juszczak

Anna Maślak

 Małgorzata Biernat

$1-       I miejsce zespół

Finał XX Konkursu wiedzy o Wielkopolsce

W dniu 11 maja 2016 roku odbył się finał XX Konkursu wiedzy o Wielkopolsce. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń drugiej klasy gimnazjum – Maciej Szczepaniak, którego opiekunem merytorycznym jest Pani Agnieszka Sitko.

Czytaj więcej...

Nasz gimnazjalista wśród najlepszych

laureat hist0001Laureaci konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów zostali nagrodzeni przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Na uroczystość, która odbyła się 13 kwietnia 2016r. w auli UAM w Kaliszu zaproszono uczniów z okręgu kaliskiego i konińskiego.

Czytaj więcej...

E-kartka wielkanocna

21 marca br. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Informatyczno-Plastycznego „E-Kartka Wielkanocna”.

Czytaj więcej...

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – kolejne informacje

20160321 120345bDla większości nas 21 marca – pierwszy dzień wiosny, był dniem pełnym zabawy i sportowych zmagań.

Czytaj więcej...

Test Wiedzy o Józefie Piłsudskim

DSC 0827Ogólnopolski Test Wiedzy o Józefie Piłsudskim to projekt realizowany przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego przy wsparciu Banku Zachodniego WBK oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o Pierwszym Marszałku Polski oraz przybliżenie jego postaci młodzieży.

Czytaj więcej...

Siła historii

Za nami już kolejne zmagania historyczne i po raz kolejny zakończone wielkim sukcesem. Można powiedzieć, że dla nas „był to teatr jednego aktora”.

Czytaj więcej...

Czas na rejonowe zmagania …

20160217 122814W dniu 17 lutego 2016 roku odbył się etap powiatowy XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Uczestnicy konkursowych zmagań gościli w Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Dzierzbinie – Kolonii.

Czytaj więcej...

Kolejne sukcesy naszych gimnazjalistów

1602-SalamandraJuż po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez PTOP Salamandra dla szkół województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

Cztery do dwóch dla naszych piłkarzy

Dnia 22 października 2015 roku w Woli Droszewskiej odbyły się zawody w piłkę nożną chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Tułacz, Mateusz Krymarys, Adam Cuper, Adrian Karkoszka, Szymon Porada, Krystian Szeczepaniak, Krystian Kurzawa, Kacper Niemiec. Naszych piłkarzy do gry zespołowej przygotował pan Robert Kurzajczyk.

Czytaj więcej...

Złote tenisistki na bis

Dnia 19 października 2015 r. w Liskowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Juszczak (IIa) oraz Karolina Zimny (IIa).

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych tenisistów

Jak co roku w Zespole Szkół w Woli Droszewskiej odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym. Z naszej szkoły wystartowały cztery drużyny: dwie dziewcząt oraz dwie ekipy chłopców pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego: pani Joanny Tułacz – Dzikowskiej oraz pana Roberta Kurzajczyka.

Czytaj więcej...

Nasze dziewczyny dobrze biegają!

Dnia 6 października 2015r. w Stobnie odbyły się zawody grupowe w sztafecie w biegach przełajowych.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces młodego historyka

DSC 0260W dniu 14 maja 2015 roku odbył się finał XIX Konkursu wiedzy o Wielkopolsce.

Czytaj więcej...

Nasza gimnazjalistka Magdalena Łaska wśród laureatów!!! (2)

tel455W dniu 15 kwietnia 2015r., w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu 470 laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego odebrało z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Walkowiak zaświadczenia i nagrody.

Czytaj więcej...

Magdalena w finale konkursu historycznego

1502-0092Już wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że nasi uczniowie zdobywają wysokie miejsca w konkursach, osiągają dobre wyniki w zawodach, projektach itp. W ostatnim czasie przypomniała nam o tym uczennica klasy III gimnazjum - Magdalena Łaska, która pokazała, że praca, zaangażowanie i podążanie za pasją prowadzi do sukcesu, do realizacji marzeń.

Czytaj więcej...

XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – jesteśmy w rozgrywkach rejonowych

1502-wlkp1W dniu 5 lutego 2014 w Blizanowie odbył się powiatowy etap XIX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Nasze gimnazjum godnie reprezentował uczeń pierwszej klasy gimnazjum Maciej Szczepaniak.

Czytaj więcej...

Zawody w tenisa

1412-tenisW dniu dzisiejszym uczniowie naszego gimnazjum reprezentowali nas w Mistrzostwach Gminy w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. W kategorii dziewcząt uplasowali się na I i II miejscu, a w kategorii chłopców na III miejscu. 

Świąteczna e-kartka

1412-1240Dnia 2 grudnia 2014 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbyło się rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Informatyczno-Plastycznego „E-Kartka Bożonarodzeniowa”.

Czytaj więcej...

Bądźmy zdrowi

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu dokonała podsumowania etapu powiatowego konkursu na plakat pod hasłem „Bądźmy zdrowi”. Praca naszej uczennicy Moniki Jabłońskiej  zajęła III miejsce.

Czytaj więcej...

Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2013/2014

Do największych sukcesów edukacyjnych naszych uczniów w r. szk. 2013/2014 zaliczyć należy zdobycie:
- tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Kinga Knop
- tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Anna Tułacz
- tytułu laureata XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce Magdalena Łaska i Paulina Ignaczak

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Du bist toll

Dnia 06.06.2014 r. uczennice naszej szkoły brały udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej „Du bist toll” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu i Gimnazjum w Brzezinach.

Czytaj więcej...

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Parkach Narodowych

Dnia 27.05.2014 r. uczennice naszego gimnazjum uczestniczyły w konkursie wiedzy zorganizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Sobieskiego w Kaliszu. 

Czytaj więcej...

Kwiecień na sportowo

Tuż po egzaminach gimnazjalnych 26 kwietnia gimnazjum nasze reprezentowało gminę w XXIV Biegu ulicznym "Wiosna cekowska". W klasyfikacji końcowej szkół gimnazjalnych uplasowaliśmy się na pechowym czwartym miejscu jednakże pokazaliśmy się na podium i wywalczyliśmy trzy medale: Maciej Rajca Im., Marcin Jankiewicz II m., Patrycja Kuraś III m.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo zmotoryzowanych

1404-013018 kwietnia w Szkole Podstawowej w Żydowie odbył się gminny finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięło w nim udział 21 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Godziesze Wielkie. 

Czytaj więcej...

Zdrowe odżywianie – zdrowy styl życia

1404-odzywDnia 11.04.2014 r. uczennice naszego gimnazjum pod opieką pani Katarzyny Jarych-Bartczak brały udział w III Międzyszkolny konkursie dla Gimnazjalistów promującym zdrowe odżywianie.

Organizatorem był Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu.

Czytaj więcej...

Konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej

1404-konkursrecniemDnia 10.04.2014 r. uczennice naszego gimnazjum brały udział w VI Konkursie recytatorskim poezji niemieckojęzycznej, którego organizatorem było V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu.

Czytaj więcej...

IV edycja konkursu piosenki obcojęzycznej w Kaliszu

1403-0021IV edycja konkursu piosenki obcojęzycznej w Kaliszu z naszym wokalnym akcentem. W piątek 28 marca w Kaliszu w ZSZ przy ul. Wąskiej jedyna nasza reprezentantka Paulina

Czytaj więcej...

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

1403-0162Kinga Knop, uczennica klasy III a, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, który odbył się 22 marca 2014 roku w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Kinga w finale

1310-0213Kinga Knop, uczennica klasy IIIa gimnazjum została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Finał odbędzie się w dniu 22 marca 2014 r.

 

Czytaj więcej...

Nasza galeria

Copyright © 2013 Zespół Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich 
Kopiowanie, przedruk i umieszczanie na innych stronach w Internecie w części lub całości artykułów i zdjęć
tylko za pisemną zgodą administratora strony, autorów i twórców fotografii.

 icon-top-strony