logo bipma

Do końca roku szkolnego pozostało 22.06.2018 08:45 243 dni
Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
85
318
636830

Twoje IP: 108.162.219.152
.: Nasz udział w akcjach :.

Zajęcia dodatkowe

 Oferta zajęć dodatkowych dla uczni ów w roku szkolnym 2016/2017
- aktualizacja w kwietniu 2017 -

 

L. p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć / tematyka

Dzień tygodnia

Nr lekcji

 1

Chabelska-Kubat Dorota

zespół wyrównawczy/koło teatralne

poniedziałek/

środa

7h

 2

Dyonizy Agnieszka

koło fotograficzne

piątek

0h

Górska-Giczewska Barbara

Zajęcia dodatkowe z biologii.

Rozwijanie zainteresowań.

poniedziałek, pozostałe dni tygodnia od poniedziałku do piątku w zależności od potrzeb

7h

Janaś Wioletta

 zajęcia dodatkowe z matematyki / chemii

poniedziałek

(co drugi)

środa (co druga)

wtorek ( po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem )

7h

 

6h

8h

Jarych-Bartczak Katarzyna

zajęcia  dodatkowe z biologii

wtorek

0h (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem)

Katarzyniak Ewa

zajęcia wyrównawcze dla klas 3

koło dziennikarskie/grupa artystyczna

środa

 poniedziałek / worek

7h

1h po uzgodnieniu

Król Krzysztof

koło informatyczne

czwartek

7

Krystek Monika

zajęcia  dodatkowe z fizyki, praca z uczniem słabym,

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek

 

czwartek

7h i 8h (po uzgodnieniu)

6h (po uzgodnieniu)

Aneta Pilarczyk

zajęcia dodatkowe  z j. angielskiego dla uczniów słabszych.

środa

7h

10 

Kurzajczyk Robert

zajęcia sportowe dla wszystkich chętnych uczniów

poniedziałek

7h i 8h

11 

Lewandowska Agnieszka

Zajęcia dodatkowe dla uczniów słabszych

poniedziałek

lub

czwartek

7h lub

8h

12 

Rafalak Elżbieta

Koło geograficzne

wtorek

0

13 

Sitko Agnieszka

zajęcia dla uczniów klas drugich

zajęcia dla uczniów klas pierwszych

środa

wtorek

7

8

14 

Wojtkowiak Monika


wtorek

czwartek

8 h

7h

15 

Woszczek Izabela

projekt gimnazjalny, zajęcia plastyczne,muzyczne (Rozwijanie zainteresowań)

środa

0 lub 8 h po uzgodnieniu

16 

Załęcka Ewa

Zespół wyrównawczy z języka angielskiego

Zajęcia dodatkowe dla uczniów słabszych

wtorek

piątek

8h

 7h

17 

Maślak Dorota

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Koło matematyczne

środa

 czwartek

7 h

7 h

 

 

 

Oferta zajęć dodatkowych dla uczni ów w roku szkolnym 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko n-la

Rodzaj zajęć

Termin

      1    

Agnieszka Sitko

Przygotowanie uczniów klas 3 do egzaminu (historia i wos)

Środa 14:20-15:05

Agnieszka Sitko

Realizacja planów tutorskich

Poniedziałek i piątek 7:30-8:00

      2    

Ewa Katarzyniak

Przygotowanie klas 3 do egzaminu

Poniedziałek, wtorek, czwartek 8:00-8:45

      3    

Elżbieta Rafalak

Koło geograficzne

Środa 7:15-8:00

      4    

Monika Wojtkowiak

Przygotowanie uczniów klas 3 do egzaminu i konkursu matematycznego

Poniedziałek, piątek 12:40-13:25

      5    

Wioletta Janaś

Przygotowanie uczniów do konkursu i egzaminu gimnazjalnego

Poniedziałek (co drugi) 13:30-14:15

Środa (co druga)
12:40-13:25

      6    

Katarzyna Jarych-Bartczak

Przygotowanie do egzaminu
i konkursów

Wtorek 7:00-7:45

      7    

Ewelina Krzywda

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek

13:30-14:15

      8    

Beata Rogala

Świetlica

Wtorek 14:15-15:05

      9    

Monika Krystek

Przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Praca z uczniem słabym.

Czwartek

13:30-14:15

  10    

Dorota Chabelska-Kubat

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa 14:25-15:05

Czwartek 13:30-14:15 (co drugi)

  11    

Agnieszka Lewandowska

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek

14:20-15:05

Czwartek 13:30-14:15 (co drugi)

  12    

Ewa Załęcka

Przygotowanie do egzaminu

Środa 12:40-13:25

  13    

Renata Tułacz

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne SPE

Czwartek

11:40-12:25

  14    

Barbara Górksa - Giczewska

Wolontariat

Cały rok

  15    

Agnieszka Dyonizy

Koło fotograficzne

Czwartek 13:30-14:15

  16    

Dorota Maślak

Koło matematyczne

Wtorek 14:20-15:05

  17    

Katarzyna Miśków

Zajęcia sportowe

Środa 14:20-15:05

  18    

Robert Kurzajczyk

Opieka nad dziećmi podczas zawodów sportowych

Rok szkolny 2016/2017

  19    

Izabela Woszczek

Zespół wokalny

Poniedziałek

8:00-8:45

  20    

Krzysztof Król

Koło informatyczne

Poniedziałek

14:15-15:05

 

Nasza galeria

Copyright © 2013 Zespół Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich 
Kopiowanie, przedruk i umieszczanie na innych stronach w Internecie w części lub całości artykułów i zdjęć
tylko za pisemną zgodą administratora strony, autorów i twórców fotografii.

 icon-top-strony