logo bipma

Do końca roku szkolnego pozostało 22.06.2018 08:45 243 dni
Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
113
318
636858

Twoje IP: 108.162.219.152
.: Nasz udział w akcjach :.

11 września – pamiętamy!

W poniedziałek 11 września 2017 roku obchodziliśmy16-tą rocznicę ataku na WTC.

Uczniowie ze szkoły w Godzieszach w sposób szczególny czują się odpowiedzialni za kultywowanie pamięci tamtych tragicznych wydarzeń. Młodzież bowiem sprawuje opiekę nad pomnikami ofiar zamachów terrorystycznych, znajdujących się na terenie Ośrodka Szwacin.

W tym dniu odbył się uroczysty apel dla całej społeczności uczniowskiej, przygotowany przez Radę SU i jej opiekuna – Panią Agnieszkę Sitko. Po nim delegacja uczniowska udała się pod pomnik, gdzie zapalono symboliczny znicz i uczczono pamięć ofiar minutą ciszy.

Dodatkowo przez cały dzień na szkolnym korytarzu była wyświetlana prezentacja obrazująca przebieg zamachu z 11 września i jego skutki. 

 

Nasza galeria

Copyright © 2013 Zespół Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich 
Kopiowanie, przedruk i umieszczanie na innych stronach w Internecie w części lub całości artykułów i zdjęć
tylko za pisemną zgodą administratora strony, autorów i twórców fotografii.

 icon-top-strony