logo bipma

Wczoraj:
Wszyscy:

Twoje IP: 108.162.219.152
.: Nasz udział w akcjach :.

11 września – pamiętamy!

W poniedziałek 11 września 2017 roku obchodziliśmy16-tą rocznicę ataku na WTC.

Uczniowie ze szkoły w Godzieszach w sposób szczególny czują się odpowiedzialni za kultywowanie pamięci tamtych tragicznych wydarzeń. Młodzież bowiem sprawuje opiekę nad pomnikami ofiar zamachów terrorystycznych, znajdujących się na terenie Ośrodka Szwacin.

W tym dniu odbył się uroczysty apel dla całej społeczności uczniowskiej, przygotowany przez Radę SU i jej opiekuna – Panią Agnieszkę Sitko. Po nim delegacja uczniowska udała się pod pomnik, gdzie zapalono symboliczny znicz i uczczono pamięć ofiar minutą ciszy.

Dodatkowo przez cały dzień na szkolnym korytarzu była wyświetlana prezentacja obrazująca przebieg zamachu z 11 września i jego skutki.

Nasza galeria