Zapięcia do bransoletek pozwalają łatwo łączyć i rozłączać, umożliwiając szybkie i łatwe założenie oraz zdejmowanie biżuterii

Dzięki bazie do bransoletek i łączniku można stworzyć bransoletkę, która będzie idealnie dopasowana do ręki, a bazy do naszyjnika z kilkoma łącznikami stworzą bardzo oryginalną ozdobę. Bazy do tworzenia bransoletek z dwoma otwartymi ogniwkami, zrobione są z łańcuszków o najpopularniejszych splotach, jak delikatny, uniwersalny Anker, okrągły Rolo czy gładki Snake. Zapięcia do bransoletek http://www.artfan.pl/pl,0,grupa323,o0,zapiecia.html pozwalają łatwo łączyć i rozłączać, umożliwiając szybkie i łatwe założenie oraz zdejmowanie biżuterii. Dokładając srebrne bazy do kolczyków do sztyftów, możesz przedłużyć swoje kolczyki, zamocować kamień lub dodatkowe zawieszki. Bardziej problematyczne są bransolety bez zapięcia – wkładane, takie jak drewniane, zdobione przez rękodzielników techniką decoupage. W tym celu wybierz jedną z baz do bransoletek z naszej oferty. Teoretycznie złotą bransoletkę zdobioną charmsami mogłabyś nosić poniżej zapięcia sandałów – ale to rozwiązanie nie daje tak ładnego, pociągającego efektu jak biżuteria powyżej kostki. Srebrne zapięcie a zarazem końcówka. Na topie jest kupowanie sznurkowych bransolet bez ozdobień i dobieranie własnych kompletów zawieszek –. Wszystkie dostępne u nas srebrne akcesoria to półprodukty jubilerskie, które wyróżniają się na tle innych nie tylko jakością, ale i ciekawym, subtelnym i bardzo kobiecym designem. Zawieszki do bransoletek to świetna opcja na spersonalizowanie zwyczajnej bransoletki. W sklepie dostępne są zapięcia ze srebra 925 w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możemy dobrać idealną opcję do naszego projektu. Srebrne zawieszki do bransoletek sprzedawane są także w hurcie. Idealnie nadają się do tworzenia bransoletek i biżuterii handmade. W naszym asortymencie znajdziesz solidne, a zarazem efektowne srebrne łańcuszki na metry. Świetnie się sprawdzają jako dodatkowy element (przekładki) ozdobny do bransoletek z kamieni naturalnych. Łączniki to ozdobne srebrne elementy, które pozwalają tworzyć śliczne i wygodne bransoletki i naszyjniki. Bransoletek czy naszyjników, są odpowiednio dopasowane zapięcia. Wybierz srebrne lub złote półfabrykaty – bazy, zapięcia, blaszki – i wykreuj ozdoby, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i cechom charakteru. Przedmiotem aukcji jest ozdobny, emaliowany łącznik do bransoletek sznurkowych - biedronka. Zapięcia jubilerskie pełnią również funkcję dekoracyjną, gdyż wiele zapięć posiada również ozdobne elementy. Bigle, czyli zapięcia do kolczyków to niezbędny element do wykonania kolczyków. Zestawy różnych: kulkowych, sznurkowych i srebrnych bransoletek na jednej ręce bardzo kojarzą się z latem i wakacjami. Oferujemy zarówno klasyczne zapięcia w formie karabińczyków, federingów, jak również zapięcia typu S oraz przekładane toogle. Takie zawieszki mogą być złote lub srebrne – można również połączyć obydwa kolory, aby uzyskać bardzo elegancką ozdobę. Do bransoletek sznurkowych takich jak shamballa, do splotów makramowych, do tworzenia kolorowych letnich naszyjników. Używam ich najczęściej do bransoletek sznurkowych by zakończyć wiszące troczki.