W naszym serwisie sprzedajemy opony rolnicze do przyczep do różnego zastosowania w każdym z możliwym rozmiarów od opon małych

Mam do sprzedania opony do ciągnika C-330 używane w dobrym stanie 2 sztuki cena za 1 sztukę to 270zł. Dodatkowym atutem jest zastosowanie wzmocnienia stopki opony oznaczone Reif wpływając na zwiększenie dopuszczalnego maksymalnego obciążenia. Sprzedam tylny zaczep do przyczepy. Pod względem konstrukcji przyczepy z nadwoziem skrzyniowym mają możliwość otwarcia burt z każdej strony. W naszym serwisie sprzedajemy opony rolnicze do przyczep do różnego zastosowania w każdym z możliwym rozmiarów od opon małych. Do wózków transportowych po duże opony do maszyn rolniczych. Lista ogłoszeń z kategorii przyczepy rolnicze pochodząca z Czech. Między innymi dlatego używane przyczepy rolnicze oferowane na stronach serwisu mascus. Jednak przyczepy rolnicze służą nie tylko do przewożenia materiałów sypkich. Posiadam na sprzedaż 2 komplety opony Zimowych i 1 komplet felg z oponami Letnim. Dlatego też jednymi z ważniejszych sprzętów w gospodarstwie rolnym są przyczepy i wywrotki, zaczepiane najczęściej do ciągnika. Niektóre przyczepy posiadają dodatkowo zaczep tylny, dzięki czemu do nich dołączać kolejne. Możesz sortować używane przyczepy rolnicze pod względem ceny,roku produkcji lub modelu. OPONY ROLNICZE ciągniki to konie pociągowe dzisiejszych czasów i to nie tylko w rolnictwie. Przyczepy wiodących marek, których celem jest wysoka jakość, są mocne i trwałe, dzięki czemu mogą służyć nam długimi latami. Nawet przy suchej nawierzchni i umiarkowanych warunkach Państwa opony muszą spełniać wysokie standardy oraz normy bezpieczeństwa. Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Opony w tym rozmiarze stosowane są na osie pojazdów stosowane w maszynach rolniczych typu: przyczepy transportowe przy rozwozie stosowane w gospodarstwach rolnych. W okresie od kwietnia do października opony letnie są najlepszym i jedynym słusznym wyborem dotyczącym wyposażenia naszych. Znajdziemy wśród nich również platformy do bel, drewna, przyczepy do transportu zwierząt, ziemniaków czy zielonej masy silosowej. Opony objęte 2 letnią gwarancją. Te koła się jakoś wyważa bo mam nowe opony i szkoda mi ich ? Nowoczesne przyczepy posiadają bardzo dobre właściwości jezdne. Przyczepy budowane są na podwoziu jedno-, dwu-, trzyosiowym oraz typu tandem i tridem. W naszej ofercie opony różnych marek w najlepszych cenach. Zapraszam do kupna felg stalowych, stan bardzo dobry, możliwość odbioru osobistego oraz założenie felg na opony. Możesz również rozszerzyć swoje wyszukiwanie do kategorii przyczepy rolnicze pochodzących z innych krajów, oprócz Czech.