Poniżej przedstawiamy opony ciężarowe używane

Posiadamy częste dostawy, opony możemy dowolnie kompletować, staramy się aby każdy klient był w 100% zadowolony. Polskie prawodawstwo dopuszcza do ruchu opony o głębokości bieżnika nie mniejszej niż 1,6mm, jednak jest to zdecydowanie za mało. Wszystkie opony R17 mają ceny brutto. Opony na lato można oczywiście pozyskać tanio, ale nie zawsze musi to być najlepsza alternatywa. Poniżej przedstawiamy opony ciężarowe używane. Z poniżej umieszczonych tabel odczytasz ile waży opona prowadząca, ile napędowa oraz jaka jest masa opony od naczepy. Opony wysyłamy kurierem ekspresowo w każdy rejon Polski. Często zdarza się że dwie opony o tym samym rozmiarze, ale różnego producenta mają nieco inną masę. Mówiąc tanie opony zimowe możemy mieć na myśli ogumienie budżetowe, ale również opony najwyższej klasy w niskiej cenie. W okresie zimowym zaleca się 4mm, natomiast w okresie letnim zaleca się opony o głębokości bieżnika 1,6mm. Wszystkie opony R34 mają ceny brutto. Wszystkie opony R16 mają ceny brutto. Wszystkie opony R18 mają ceny brutto. Wszystkie opony R15 mają ceny brutto. Wszystkie opony R12 mają ceny brutto. Jak widać na „dołączonym obrazku” opony motocyklowe nie są szczególnie ciężkie. Wszystkie opony R26 mają ceny brutto. Jesteśmy firmą która dystrybuuje opony chińskie z naciskiem na opony do naczep. Kluczowymi jednak elementami są przeznaczenie opony oraz jej średnica. Jeśli zakupione opony letnie są całkowicie nowe, można na nich jeździć kilka sezonów. Wszystkie opony R24 mają ceny brutto. Również jako firma tylko u nas masz prawo do zwrotu opony ciężarowej w ciągu. Opony letnie różnią się od zimowych składem mieszanki gumowej oraz profilem bieżnika. Zaniżone ciśnienie powoduje skrócenie żywotności opony i wydłuża drogę hamowania, jak i zwiększa zużycie paliwa. Opony do ciężarówki (TIR-a) podzieliłem na 3 grupy wg średnicy felgi (dwa najpopularniejsze rozmiary oraz wszystkie inne). Wszystkie opony R20 mają ceny brutto. Na letnie na pewno warto sięgnąć nieco głębiej do kieszeni i zadbać o sprawdzone opony letnie. Jakbyście mieli jakieś pytania dotyczące wagi konkretnej opony to napiszcie o tym w komentarzu. Posiadamy częste dostawy, więc jeśli dzisiaj nie ma opony którą Państwo potrzebują jutro już możemy ją mieć. Nasi technicy starannie selekcjonują opony przywracając im świetność. Wszystkie opony R35 mają ceny brutto. Wszystkie opony R22 mają ceny brutto. Do każdej zakupionej u nas opony ciężarowej dajemy gwarancję, fakturę. Średnia waga opony 18″ wynosi ponad 11 kg (11,26 kilograma).