Pokryte złotem naklejki na butelki ozdobione grafiką projektu znanych artystów

Łatwa do zamocowania - na zasadzie naklejki samoprzylepnej. Drukując je na samoprzylepnym papierze otrzymasz gotowe naklejki z własnym tekstem. Naklejki na przód o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm oraz na tył o wymiarach 8 cm na 6 cm, dopasowane są do większości dostępnych na rynku kształtów butelek. Zwróćcie uwagę na srebrny pierścień zdobijący szyjkę butelki i rzeźbione skrzydła anielskie zdobione szlachetnymi kamieniami. Pokryte złotem naklejki na butelki ozdobione grafiką projektu znanych artystów. Wszystkie nasze etykiety na butelki wykonane zostały z pełną starannością oraz dbałością o detale. Pełne uroku i szyku naklejki samoprzylepne na butelki oraz zawieszki stanowią obok zaproszeń jeden z najchętniej kupowanych elementów ślubnej papeterii. Butelki są numerowane, ręcznie wykonane i podpisane przez samą artystkę. Znajdziesz u nas także personalizowane prezenty , stemple ex libris oraz artykuły dla dzieci takie jak naklejki na urodziny, torebki na słodycze i dyplomy szkolne. Kreator etykiet pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób stworzyć etykiety na przetwory, pojemniczki na przyprawy czy chociażby na butelki z domowym winem. Zaproszenia urodzinowe i kolekcje z bajek są dostępne tylko na specjalne zamówienie. Sprawdź czy rozmiary naklejek pasują na Twój alkohol - naklejki 18-stkowe są dostępne tylko w rozmiarach 10,5x6,5 i 6,5x10,5 cm do wyboru, należy podać który rodzaj Państwo wybieracie. Jest łatwa do zamocowania - działa na zasadzie naklejki samoprzylepnej. Podstawowe artykuły urodzinowe to oczywiście kolorowe balony z nadrukiem. Dwustronne naklejki na butelkę wódki weselnej. Na innej aukcji znajdziecie Państwo również naklejki i zawieszki na wódkę weselną z podobnymi wzorami. Ich wielkość pasuje na prawie każdą butelkę, wymiary dużej naklejki to 12,5 cm na 9,5 cm, małej. Nasze etykiety na butelki to bogata i różnorodna kolekcja, dająca olbrzymie pole do popisu każdej parze młodej pragnącej pięknie udekorować swój weselny stół. Naklejki są zabezpieczone woreczkiem foliowym lub folią więc nie rozsypują się w kopertach. Wiemy także ze nasi Klienci uwielbiają świętować, mamy więc w ofercie stemple ślubne i naklejki ślubne, ozdobne opakowania, dekoracje na przyjęcia i zaproszenia na różne okazje. I nasz prywatny ulubieniec, chociaż akurat nie szampan – a wino musujące zaprojektowane przez STUDIOIN jako preyent firmowy. Dlaczego wybrać naklejki na naszej aukcji - przecież można znaleźć podobne. Nie udostępniamy wzorów do samodzielnego uzupełniania komputerowego, ponieważ wszystkie naklejki przygotowujemy w programie graficznym.