Każdy dystrybutor kawy się u nich zaopatrza

Brak kawy na świecie to jedno z zagadnień badanych od dawien dawna. Nasz sklep z kawą – arcykawą – i palarnia kawy zaprasza! Uprawy kawy w tym kraju również skierowana jest na stuprocentową arabicę. Jej działalność opiera się na dystrybucji w Polsce słodyczy oraz środków czystości produkowanych w Niemczech. Każdy dystrybutor kawy się u nich zaopatrza. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń. Sklep i palarnia w jednym - dzięki temu, że łączymy w sobie te dwa miejsca, jesteśmy w stanie zapewnić naszych Klientów, że otrzymają od nas doskonale upalone kawy w atrakcyjnych cenach. Wiemy jednak, że pomimo bardzo dużego wyboru, na półkach w sklepach trudno znaleźć kawy smaczne i aromatyczne. Niestety, nie jest on wieczny – w przypadku kawy ziarnistej utrzymuje się do kilku tygodni, i to pod warunkiem, że jest ona odpowiednio przechowywana. Głównym powodem braku uwydatnienia wszystkich najlepszych cech kawy jest nierówny przepływ wody w procesie ekstrakcji. W świecie dobrej kawy – jak z kawiarni. Wybrane kawy z naszego asortymentu w cenie już od 20 zł! Staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas kawy pochodziły z najlepszych plantacji, aby były aromatyczne, a ich smak powalał smakoszy głębią. Najstarszą kolebką ziaren kawy jest Etiopia. Wierzymy, że dobry smak kawy zależy od dobrych plantacji, właściwej temperatury parzenia oraz oczywiście nastroju. Dystrybutor najlepiej współpracuje z oryginalnymi portafiltrami firmy Lelit, ale z powodzeniem możesz go użyć również w innych portafiltrach, których średnica na to pozwala. Oferujemy kawy ziarniste, mielone, aromatyzowane, 100% arabika oraz kapsułki kawy. Wszystkie Arabiki to kawy delikatne, bez posmaku kwasowości. Jak powstają ekspresy do kawy Jura? Stało się tak na początku XVII wieku za sprawą Portugalczyków, a historia kawy z Brazylii, która z biegiem czasu stała się jednym z największych mocarzy kawowych, dopiero się zaczęła. W Polsce kawa zaczęła się pojawiać dopiero pod koniec XVII wieku. My jako dystrybutor kawy od największych eksporterów dbamy o transport, odpowiednie warunki przechowywania. Dystrybutor kawy, który nie posiada w swojej ofercie kawy z tego regionu świata, nie wie co najlepsze. Prawdziwy smak i aromat etiopskiej kawy jest delikatny, winny z nutą pomarańczy, mandarynki oraz czarnej porzeczki. Inne smaki i aromaty wydobywają są z kawy podczas przyrządzania jej w ekspresie do kawy, kiedy stosowany jest dystrybutor kawy, a nieco inne kiedy kawa parzona jest w tygielku lub kawiarce.