Jeśli interesuje Cię niszczenie dokumentów przez zaufaną firmę, zapraszamy do kontaktu

Niszczenie odbywa się w zamkniętym i zabezpieczonym obiekcie. Jednocześnie chcemy Państwa przestrzec przed „tanim” niszczeniem dokumentów w amatorskich firmach. Usługę niszczenia dokumentów potwierdzamy i wystawiamy odpowiednie certyfikaty wykonanej usługi. Po upływie terminu karencji, która dla każdego rodzaju materiału może być inna, następuje niszczenie dokumentów http://www.archidoc.pl/archiwizacja-papierowa.html. Jeśli interesuje Cię niszczenie dokumentów przez zaufaną firmę, zapraszamy do kontaktu. Certyfikat zniszczenia dokumentów w NAJWYŻSZEJ klasie tajności. Tak się składa, że Warszawa stanowi główny obszar naszego działania, dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz się pozbyć ważnej dokumentacji bezpieczną drogą, zadzwoń! Niszczymy wszelkie nośniki danych, w ramach naszych usług, oferujemy: niszczenie płyt CD, niszczenie taśm od streamerów, taśm z danymi osobowymi, pen-drive oraz innych urządzeń do przenoszenia danych. Jednak po upływie okresu karencji, doskonałym rozwiązaniem jest masowe niszczenie dokumentów, co wiąże się z licznymi korzyściami. Niszczenie dokumentów, niszczenie akt osobowych, niszczenie faktur oraz codziennych dokumentów. Niszczenie dokumentów odbywa się w zabezpieczonej hali, wyposażonej w system monitoringu. Przedsiębiorstwo nie musi samo przygotowywać i wdrażać procedur poprawnego niszczenia dokumentów - zewnętrzna firma posiada już wielokrotnie przetestowane rozwiązania. Niszczenie dokumentacji w biurze wiąże się ze stratą cennego czasu i wydatkami na mało wydajne maszyny niszczące, oraz ich konserwację. Na Państwa życzenie, cały proces - od odbioru po niszczenie - może odbyć się pod stałym nadzorem Państwa pracownika, który może potwierdzić jego prawidłowe wykonanie. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zniszczyć każdy rodzaj dokumentów, bez potrzeby wyjmowania dokumentów z segregatorów, usuwania koszulek i zszywek. Ofertę niszczenia dokumentów oraz nośników danych kierujemy głównie do klientów z Warszawy oraz okolic. Niszczenie dokumentów zmniejsza również koszty administracyjne, związane z prowadzeniem archiwum arkuszy papieru. Świadczymy usługę, jaką jest profesjonalne niszczenie dokumentów w wersji papierowej oraz na nośnikach elektronicznych. Wybierz bezpieczne i skuteczne niszczenie dokumentów. Profesjonalne niszczenie dokumentów pomaga zapewnić ochronę prywatności oraz danych przedsiębiorstwa, pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Niszczenie dokumentów jest również działaniem wynikającym z polskich przepisów prawa, a dokładnie ustawy dotyczącej przetwarzania i przechowywania danych osobowych. DOK-UTYLIZACJA jest polską firmą świadczącą usługi w zakresie niszczenia i utylizacji dokumentów oraz innych nośników informacji (karty magnetyczne, płyty CD, dyskietki. W celu zamówienia usługi dbioru oraz zniszczenia dokumentów należy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub za pomocą dostępnego na stronie formularza. Jednak prawidłowo dokonane niszczenie jest dużo bardziej zaawansowane, a przez to i dokładniejsze. Zapewniamy fachową obsługę oraz wsparcie na każdym etapie niszczenia dokumentów bądź elektronicznych nośników danych. Od 7 lat naszej działalności zajmujemy się niszczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów, teczek, akt, segregatorów, dokumentów tajnych, pism, folderów, a także codziennych dokumentów oraz faktur. Wielu osobom niszczenie dokumentów może nadal kojarzyć się z manualnym wkładaniem arkusza po arkuszu do niewielkiej niszczarki, która tnie papier na pasma. Oferowana przez nas utylizacja dokumentów wewnętrznych oraz ściśle tajnych i poufnych, zapewnia pozbycie się ważnych danych w bezpieczny sposób, który jest zgodny z polskim prawem. Gwarantujemy, że utylizacja dokumentów zostanie przez nas wykonana tanio, żeby cena nie zniechęciła Cię do regularnego korzystania z usługi niszczenia dokumentacji. Oferujemy Państwu profesjonalne niszczenie dokumentów, bezpiecznie i profesjonalnie przy użyciu przemysłowych maszyn niszczących papier. Przedstawimy Ci przystępny cennik oraz znajdziemy optymalne rozwiązanie, dopasowane do Twojej działalności. Jednak nieprawidłowa ochrona dokumentów i nośników cyfrowych może stać się przyczyną upadku całej firmy. Większość z nich już korzysta ze specjalistycznej usługi, jaką jest niszczenie dokumentów powierzone profesjonalistom. Niszczenie faktur, brakowanie dokumentacji oraz niszczenie pism teczek odbywa się w całości. Istotny jest również sam proces przekazywania dokumentów na dowolnych nośnikach - firma przyjmująca zlecenie powinna umieścić wszystkie materiały do zniszczenia w zaplombowanych pojemnikach.