Instalacja systemu, którego serce stanowi centrala ip VERSA IP, jest szybka i prosta

Może w pełni wykorzystać technologię VoIP jako zaawansowana centrala pure IP, pełnić rolę wielokanałowej bramki GSM lub bramki VoIP-GSM. Centrala Proxima powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania małych i średnich firm, liczących od kilku do kilkudziesięciu osób pracujących lokalnie lub zdalnie w jednej bądź wielu lokalizacjach. Instalacja systemu, którego serce stanowi centrala ip VERSA IP, jest szybka i prosta. Proxima Plus to jeszcze więcej możliwości w niewielkiej, kompaktowej i uniwersalnej obudowie. Centrala nie wymaga uruchamiania specjalnych linii dla każdego pracownika z osobna. Dodatkowo centrala wentylacyjna zostaje włączona na najwyższy bieg by zwiększyć wymianę powietrza, ponieważ w domu w czasie imprezy przebywa duża ilość osób. Centrala telefoniczna, tak jak mówi nazwa, stanowi centralny punkt sieci telefonicznej firmy lub instytucji. Centrala VoIP charakteryzuje się tym, że niepotrzebne są żadne dodatkowe kable, które tylko przeszkadzałyby w pracy. Wirtualna centrala telefoniczna (centrala w chmurze) to narzędzie, które doceniły korporacje. Centrala wirtualna czy centrala miejscowa? Dzięki temu centrala VERSA IP umożliwia komunikację dwoma kanałami (Ethernet i PSTN), zapewniając skuteczne przekazywanie informacji. Proxima Plus jest atrakcyjną alternatywą dla zewnętrznych systemów nagrywania rozmów - nagrywa do kilkudziesięciu jednoczesnych rozmów. Centrala świetnie działa a jak ktoś. Centrala posiada interfejs 1 x BRI, dlatego jest dedykowana do małych przedsiębiorstw, gdzie ilość jednoczesnych połączeń nie jest duża. Nowoczesna centrala telefoniczna VoIP pozwala na znaczną redukcję kosztów rozmów telefonicznych, a także pozwala na integracje z innymi systemami. Poza tym klimatyzatory przełączane są z trybu grzania na tryb chłodzenia, zaś centrala wentylacyjna wyłącza dogrzewanie powietrza nadmuchiwanego. Proxima to odpowiedź na wymagania rynku w zakresie integracji z nowoczesnymi systemami telekomunikacyjnymi. Oferowane przez nas centrala firmy PLATAN jest nowa i posiada 24 miesięczną gwarancję producenta. Wirtualna centrala jest już wyborem bardziej przyszłościowym. Centrala telefoniczna VoIP jest już bardziej skomplikowana. Włączana zostaje centrala wentylacyjna na bieg nominalny. Centrala wirtualna ma takie samo połączenie z siecią jak miejscowa, jednak mózg centrali stanowią serwery zarządzane przez operatora telefonii. Centrala zyskała nową funkcjonalność w postaci modułu WiFI dzięki czemu jeszcze łatwiej i szybciej będzie w stanie informować o wszelkich zdarzeniach zaistniałych na dozorowanym obiekcie. Centrala oferuje również skuteczny monitoring, a także wygodne programowanie – zarówno lokalne przez USB, jak i zdalne przy pomocy programu DLOADX. Dzięki zastosowaniu czujnika jakości powietrza na jej wlocie, centrala jest natychmiast wyłączana aby nie wdmuchiwać dymu do domowych pomieszczeń. Centrala alarmowa VERSA IP przeznaczona jest do ochrony małych i średniej wielkości obiektów. Centrala alarmowa NeoGSM-IP wraz z urządzeniami peryferyjnymi to rozwiązanie integrujące elektroniczny system sygnalizacji włamania i automatykę domową.