Co ważne, nasza lektorka jednocześnie realizuje program Dwujęzyczne przedszkola Warszawa Wilanow wraz z nauczycielami polskimi

Dziecko chodziło do przedszkola i mówiło w 4 różnych językach. Szkoły dwujęzyczne oferują także kursy innych języków, w zależności od zapotrzebowania. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5. Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET rozpoczyna się w pierwszych miesiącach nowego roku kalendarzowego. Co ważne, nasza lektorka jednocześnie realizuje program Dwujęzyczne przedszkola Warszawa Wilanow http://www.babyenglish.edu.pl/ wraz z nauczycielami polskimi. Realizujemy dwujęzyczne programy nauczania – w językach polskim i angielskim, jednak to nie wszystko, co oferuje nasza szkoła podstawowa. Prosta, jasna rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET przez specjalny formularz zgłoszeniowy to także coś, co nas wyróżnia! Zapraszamy do współpracy przedszkola z całego Trójmiasta! Niegdyś szkoły dwujęzyczne były praktycznie nieosiągalne i miały opinię elitarnych. Ta opcja umożliwiałaby Państwa przedszkolu przybranie charakteru przedszkola dwujęzycznego (na przykład dla jednej, dwóch lub więcej grup przedszkolnych). Do naszego Przedszkola poszukujemy osoby twórczej i kreatywnej, dobrze zorganizowanej oraz obowiązkowej i odpowiedzialnej. Mówię do dzieci od urodzenia w każdej wolne chwili bo od kiedy dzieci zaczęły chodzić do przedszkola to więcej się bawimy w weekend. Nasza wizja idealnego przedszkola szybko ewoluowała. Mnie z kolei uczono na studiach, że dziecko dwujęzyczne powinno mieć konktakt z obydwoma jęzkami do 3-ego roku życia. Wybór odpowiedniego przedszkola to duże wyzwanie dla każdego rodzica. Podstawową jednostką organizacyjną przedszkola jest grupa. Lokalizacja przedszkola blisko miejsca pracy zapewnia komfort. Zarówno przedszkola jak i rodzice coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języków obcych. Jezeli zadne z rodzicow nie uczylo dziecka wczesniej jezyka kraju, w ktorym mieszkaja to i tak dziecko idac do zlobka czy przedszkola w ciagu kilku zaledwie miesiecy dogodni swoich rowniesnikow. Prosimy również o przynoszenie do przedszkola dwóch dużych paczek chusteczek higienicznych oraz dwóch paczek mokrym chusteczek. Szkoły dwujęzyczne nie są receptą na całe zło, ale też z wielu powodów są coraz częściej wybierane przez rodziców. Tworzymy przedszkola otwarte na ludzi, miejsca dialogu, swobody językowej i różnorodności. Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET w Kowalach pod Gdańskiem to nie tylko drzwi do wiedzy, ale i poszerzania horyzontów oraz rozwijania talentów dziecka! Dwujęzyczne szkoły z wykładowym językiem angielskim to jedne z najczęściej wybieranych obecnie szkół w sektorze prywatnym.